Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
14:1 16:1 Worm Surge Aerator Aerator akwakultury do przemysłowego oczyszczania ścieków
| Siła tworzenia fal: | ≥70m |
|---|---|
| Wymiary: | 1680*900mm |
| Zasięg rolnictwa: | 4002㎡ |
Aerator 34 obr./min Pływające aeratory Oczyszczanie ścieków 2,4 kg / kWh Z pływakiem HDPE
| Moc wejściowa: | 1,5kw |
|---|---|
| Wymiary: | 1680*900mm |
| Zasięg rolnictwa: | 4002㎡ |
Miedziany 304SS 3PH Surge Aerator Pływający system napowietrzania z reduktorem typu Worm
| Moc wejściowa: | 1,5kw |
|---|---|
| Gospodarz: | Miedź i 304 # SS 3PH |
| Zdolność aerobowa: | ≥1,35kg/godz |
High Speed 34rpm Aerator Surge Hodowla ryb do wytwarzania fal o sile ≥70m / S²
| Moc wejściowa: | 1,5kw |
|---|---|
| Waga: | 55 kg |
| Zasięg rolnictwa: | 4002㎡ |
200 kg 3-fazowy aerator z turbiną Pompa powietrza do hodowli ryb 1,5 kg / kWh 60 Hz
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |
|---|---|
| Przepływ: | 2,5m3/godz |
| Cechy: | Wysoka wydajność |
60dB Wirnik pompy fontannowej Pompa powietrza do akwakultury Sprzęt do akwakultury
| Wydajność energetyczna: | ≥1,5kg/kWh |
|---|---|
| Długość życia: | 50000 godz |
| Aplikacja: | Akwakultura |
Wirnik 1,2 m Aerator Wirnik koła łopatkowego CE Wysoki przepływ 2,5 m3 / h
| Moc: | 220 V |
|---|---|
| Wydajność energetyczna: | ≥1,5kg/kWh |
| Nazwa produktu: | Aerator wirnika |
Shrimp Solar Paddle Wheel Aerator 0.75kw Paddle Wheel Aerator Farming
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
1,5 kg / kWh 60dB Wirnik Aerator Wirnik koła łopatkowego Niski poziom hałasu 50000 godzin
| Hałas: | ≤60 dB |
|---|---|
| Prędkość: | 1450 obr./min |
| Waga: | 20 kg |
Aerator udarowy o niskim poziomie hałasu Niski poziom hałasu 70 m Siła wytwarzania fal 1,35 kg / h 7200 m3 / h
| Wydajność pompowania: | ≥7200m³/godz |
|---|---|
| Współczynnik redukcji: | 14:1/16:1 |
| Wymiary: | 1680*900mm |

