Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
AC DC Napowietrzacz do stawu rybnego Napowietrzacz do stawu rybnego 5 m 10 W 2,5 l/min
| Zasilacz: | AC/DC |
|---|---|
| Stężenie tlenu: | 90% |
| Waga: | 1,5 kg |
1.5kw staw rybny zasilany energią słoneczną dotleniacz stawu aerator bąbelkowy do stawu
| Stężenie tlenu: | 90% |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Zasilacz: | AC/DC |
25x15x20cm Aerator do stawu rybnego 50dB Zasilany energią słoneczną dotleniacz do stawu
| Natężenie przepływu powietrza: | 2,5 l/min |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <50dB |
| Pobór energii: | 10 W |
5m Black Lake Pond dotleniacz słoneczny wirnik tlenu duży dotleniacz do stawu
| Zasilacz: | AC/DC |
|---|---|
| Długość kabla: | 5M |
| Rozmiar: | 25x15x20cm |
ABS 5 m dotleniacz do stawu dotleniacz do stawu rybnego
| Pobór energii: | 10 W |
|---|---|
| Aplikacja: | Staw rybny |
| Natężenie przepływu powietrza: | 2,5 l/min |
Aerator koła łopatkowego ze stali nierdzewnej Napowietrzanie w hodowli ryb 16Ft
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Napięcie: | 110 v/220 v/380 v/440 v |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym 200 W 2,5 m3/min
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Przepływ: | 3000 l/godz |
| Średnica wylotu: | 50mm |
60Hz elektryczny napowietrzacz do stawu napowietrzacz pływający napowietrzacz do stawu słonecznego
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz stawu z kołem wodnym |
|---|---|
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
Niski poziom hałasu 60dB Koło wodne Aerator stawu 10 m Kabel Solarny dotleniacz wody
| Długość życia: | ≥20000 godz |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Długość kabla: | 10 mln |
2-metrowy aerator do stawu z kołem wodnym 60dB Niski poziom hałasu Koło wiosłowe zasilane energią słoneczną
| Długość życia: | ≥20000 godz |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |

