Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
0,75 kW 1,5 kW Aerator ze stali nierdzewnej Koło łopatkowe do stawu rybnego
| Napięcie: | 110 v/220 v/380 v/440 v |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Gwarancja: | 1 rok |
25mm wylot Diy słoneczna pompa filtrująca do stawu rybnego niski poziom hałasu 45dB 2,2 kg
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | 3m |
|---|---|
| Wylot: | 3 CALE |
| Gwarancja: | 1 rok |
10 W 1,5 kg Dotleniacz stawu rybnego Trwały dotleniacz ABS zasilany energią słoneczną
| Aplikacja: | Staw rybny |
|---|---|
| Waga: | 1,5 kg |
| Kolor: | Czarny |
6000L/H Pompa ogrodowa do stawu rybnego o wysokości 3 m Napowietrzacz fontanny do stawu słonecznego
| Obszar pokrycia: | 333-666m2 |
|---|---|
| Wylot: | 3 CALE |
| Materiał: | Plastikowy |
333 do 666 m2 Pompa wodna do stawu rybnego 2,2 kg Aerator do stawu rybnego 200 W
| Pobór energii: | 200 W |
|---|---|
| Średnica wylotu: | 25 mm |
| Nazwa produktu: | Pompa wodna do stawu rybnego |
5-metrowa pompa wodna do stawu rybnego 6000L / H Systemy napowietrzania jeziora do krążenia tlenu
| Pływ: | 25m3/godz |
|---|---|
| Wylot: | 3 CALE |
| Maksymalna temperatura wody: | 35℃ |
Lake Solar Paddle Wheel Aerator Stal nierdzewna 50m2 Aerator fontanny do stawu
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Długość życia: | ≥10 lat |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Lakes 2m Energia słoneczna Tlenowa pompa powietrza Zasilany energią słoneczną Aerator do stawu rybnego 10 W
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Moc: | Słoneczny |
25mm Pompa wodna do stawu rybnego 333m2 Aerator z tworzywa sztucznego do zdrowych napowietrzaczy do wędkowania
| Nazwa produktu: | Pompa wodna do stawu rybnego |
|---|---|
| Obszar pokrycia: | 333-666m2 |
| Materiał: | Plastikowy |
DC48V 1KW Napowietrzacz stawu z kołem wodnym do wiosła słonecznego do stawu z krewetkami
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |

