Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
AC DC staw rybny koncentrator tlenu Generator tlenu do stawu rybnego
| Aplikacja: | Staw rybny |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Pobór energii: | 10 W |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym 200 W 2,5 m3/min
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Przepływ: | 3000 l/godz |
| Średnica wylotu: | 50mm |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym 60 Hz 60 dB 2 m Systemy napowietrzania akwakultury
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
Niski poziom hałasu 60dB Koło wodne Aerator stawu 10 m Kabel Solarny dotleniacz wody
| Długość życia: | ≥20000 godz |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Długość kabla: | 10 mln |
200W Pływający napowietrzacz stawu Fontanna Koło łopatkowe 2m 110V Elektryczny napowietrzacz dla ryb
| Częstotliwość: | 60 Hz |
|---|---|
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
| Pobór energii: | 200 W |
16 Ft Pond Paddle Wheel Aerator Farm Pond Air Pump 4046m2 do 20234m2
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW |
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym zasilany energią słoneczną 8kg 20000h
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Przepływ: | 3000 l/godz |
DC 48V Mała pompa do stawu rybnego 3-calowy wylot 3m Duże pompy do stawu 6000L / H
| Nazwa produktu: | Pompa wodna do stawu rybnego |
|---|---|
| Maksymalna temperatura wody: | 35℃ |
| Maksymalne natężenie przepływu: | 6000 l/godz |
Elektryczny aerator koła łopatkowego ze stali nierdzewnej 1800Cfm Pływające fontanny napowietrzające
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
|---|---|
| Zasilacz: | Elektryczny |
| Nazwa produktu: | Aerator z kołem łopatkowym do stawu |
Napowietrzacz koła łopatkowego ze stali nierdzewnej 60 Hz 20 stóp 3,6 KG / H
| HP: | 1 KM |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |

