Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
110V 220V 380V Aerator koła łopatkowego do stawu Pływający dotleniacz słoneczny 0,75 kW
| Zasilacz: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie: | 110 v/220 v/380 v/440 v |
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
1.5HP 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Aerator akwakultury do przemysłowego uzdatniania wody
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
| Poziom hałasu: | 60dB |
1800 Cfm Koło wiosłowe Duży aerator do stawu Wysoka prędkość do natlenienia 12140m2 do 40468m2
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |
|---|---|
| Zasilacz: | Elektryczny |
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
6000L / H Pompa wodna do stawu rybnego 25m3 / H Solarna pompa do stawu rybnego do akwakultury
| Napięcie: | prąd stały 48 V |
|---|---|
| Głowa: | 5M |
| Funkcjonować: | Dodawanie tlenu, nawadnianie |
Pływająca 25-milimetrowa pompa do stawu, dodająca tlen Pompa słoneczna 5-metrowa pompa tlenu do stawu
| Średnica wylotu: | 25 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | 3m |
3-calowe zewnętrzne pompy do stawu rybnego Zatapialna pompa wodna do stawu
| Wylot: | 3 CALE |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Funkcjonować: | Dodawanie tlenu, nawadnianie |
1HP Pond Wheel Paddle Wheel Fontanny Systemy napowietrzania do natlenienia stawu rybnego
| Maksymalne natężenie przepływu powietrza: | 1800 cfm |
|---|---|
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |
| Poziom hałasu: | 60dB |
Zasilany energią słoneczną pompa wodna do stawu rybnego Aerator 3 cale 5 m głowica 2,2 kg
| Średnica wylotu: | 25 mm |
|---|---|
| Obszar pokrycia: | 333-666m2 |
| Maksymalne natężenie przepływu: | 6000 l/godz |
10W 50m2 Stal nierdzewna Farm Pond Fountain Wheel Paddle Wheel Aerator słoneczny do stawu rybnego
| Nazwa: | Solarny aerator koła łopatkowego |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Hałas: | ≤50dB |
220 V Wirnik pompy stawowej Aerator Wysoka wydajność do zastosowań przemysłowych
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Oszczędzanie energii |
|---|---|
| Hałas: | ≤60 dB |
| Waga: | 20 kg |

