Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
25KG do 50Kg Pływający system napowietrzania 0,75 do 2,2KW Solarna pompa do stawu rybnego
| Nazwa produktu: | Pływający aerator powierzchniowy |
|---|---|
| Przepływ: | 2-20m3/godz |
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny |
Oszczędzanie energii elektrycznej Pływający Jet Solar Pond Aerator Pływający Ruchomy Spray
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
| Obszar kontrolny (mu): | 4-10 |
48V 1.1KW Zatapialna pływająca laguna Solar Pond Aerator do hodowli ryb
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
| Obszar kontrolny (mu): | 4-10 |
2 do 20m3 / H Napowietrzacz do stawu Pływający napowietrzacz strumieniowy Wysoka wydajność transferu tlenu 80%
| Przepływ: | 2-20m3/godz |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Pływający aerator powierzchniowy |
| Żywotność: | ≥10 lat |
60dB 60Hz Długie ramię Koło łopatkowe Aerator Koło łopatkowe do stawu 25Lbs
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zestawy ze stali nierdzewnej 60 Hz Urządzenia do napowietrzania napowietrzacza do stawu i koła łopatkowego do hodowli ryb
| Wydajność energetyczna: | ≥1,25 kg (KW.H) |
|---|---|
| Waga: | 25 funtów |
| Moc: | 0,75 kW |
Water Wheel Pond Aerator napowietrzacz fontanny wodnej
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
|---|---|
| Długość kabla: | 10 mln |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
25 X 15 X 20 cm Dotleniacz do stawu rybnego 2,5 l / min Dotleniacz do stawu zasilany energią słoneczną
| Poziom hałasu: | <50dB |
|---|---|
| Zasilacz: | AC/DC |
| Gwarancja: | 1 rok |
Elektryczny napowietrzacz stawu z kołem wodnym 110 V dla lepszej cyrkulacji tlenu
| Przepływ: | 3000 l/godz |
|---|---|
| Długość kabla: | 10 mln |
| Napięcie: | 110V |
380V 440V Aerator koła łopatkowego do stawu z krewetkami Niski poziom hałasu 60DB
| Waga: | 25 funtów |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

