Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
2.2KW Solar Energy Pompa wodna ISO Solar Pompa zanurzeniowa do stawów
| Typ pompy: | energia słoneczna |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 50dB |
| Głowa: | 30m |
Hodowla ryb Staw z krewetkami Aerator Akwakultura Staw z kołem wodnym
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
220V 1,5kw Farm Pond Long Arm Aerator z kołem łopatkowym do hodowli krewetek Akwakultura
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura |
| Długość życia: | ≥20 lat |
System napowietrzania stawu słonecznego ze stali nierdzewnej Dotleniacz stawu słonecznego 200 l / min
| Wilgotność robocza: | ≤90% |
|---|---|
| Pobór energii: | 500 W |
| Gwarancja: | 1 rok |
2,6 KG / H Aerator do hodowli ryb Akwakultura Staw Napowietrzanie koła wiosłowego 1,0 KM
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
1.5KW Aerator do stawu krewetkowego Elektryczny pływający aerator do stawu z krewetkami
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
45 kg 220 V Aerator stawu z kołem wodnym do systemów napowietrzania akwakultury 1,5 kW
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
1450r / min SS Aerator z kołem wiosłowym do stawu 700 * 550 * 750 mm
| Nazwa produktu: | Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury |
|---|---|
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
| Aplikacja: | Akwakultura |
Aerator do hodowli ryb 0,5 kW Poziom hałasu 60 dB 50 Hz Aerator do stawu z krewetkami
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Przepływ: | 200 l/min |
220 V Wirnik Aerator Pompa do stawu Wirnik Niski poziom hałasu 110 V 4,5 kg / h
| Nazwa produktu: | Aerator wirnika |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |

