Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
Pływający na powierzchni aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną Aerator bezszczotkowy silnika DC Dia 3
| średnica wylotu: | 3'' |
|---|---|
| Paliwo: | Zasilany energią słoneczną |
| Wczytaj obecną: | 4,25(A) |
2 Wirnik Solarny aerator z kołem łopatkowym
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
Aerator z kołem łopatkowym 12 V 2 m
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Moc: | Słoneczny |
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny, jezioro |
2,5KgO2/Kwh Pływający aerator powierzchniowy 0,2Mpa 0,3Mpa
| Waga: | 25-50 kg |
|---|---|
| Hałas: | ≤65 dB |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
300R / min 1,1kw Pływający aerator powierzchniowy Solar Paddle Wheel Fish Pond Splash Float
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
| Obszar kontrolny (mu): | 4-10 |
110V 220V Elektryczny staw wiosłowy Aerator do stawów i jezior
| HP: | 1 KM |
|---|---|
| Napięcie: | 110 v/220 v/380 v/440 v |
| Waga: | 25 funtów |
Aerator koła łopatkowego 0,75 kW Solar 25 funtów do ogrodu wodnego w akwakulturze
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| HP: | 1 KM |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Aerator do hodowli ryb o średnicy wylotu 50 mm
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
|---|---|
| Przepływ: | 200 l/min |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
Aerator o niskim poziomie hałasu o mocy 55 kg Aerator do hodowli ryb o powierzchni 4002 m2
| Wydajność pompowania: | ≥7200m³/godz |
|---|---|
| Prędkość wirnika: | 34 obr./min |
| Siła tworzenia fal: | ≥70m |

