Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
CE Solar elektryczna pompa do stawu 20 kg elektryczna pompa do fontanny
| Średnica wlotu: | 50mm |
|---|---|
| Średnica wylotu: | 50mm |
| Długość życia: | 10 lat |
DC 48V 2 wirnik akwakultury koło łopatkowe aerator farma słoneczna pompa powietrza do stawu
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
1hp SS304 2 Wirnik Aerator koła łopatkowego Aerator słoneczny do stawu hodowlanego
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
750W 1450r/min Szybki aerator 50Hz Koło wiosłowe do stawu Długie ramię
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Obszar napowietrzania: | 3000m² |
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
Fish Pond Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną 4000 obr./min dla akwakultury krewetek 4,5 kg / godz
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Prędkość: | 4000 obr./min |
| Prędkość wirnika: | 250-350 obr./min |
0,75Kw 380V Aerator koła łopatkowego do akwakultury do stawu rybnego 1000m2
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
Waterwheel zasilany energią słoneczną napowietrzacz powierzchniowy 48V DC napowietrzacz do stawu rybnego 333m2
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
2 wirniki 0,75 kW Aeratory z kołem łopatkowym 380 V Farma rybna Pływający staw słoneczny
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
48v 25m3 / H Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną Lake 4 Paddle Wheel 1 Acre Pond Aerator
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
1,5KW Wirnik Dotleniacz 220V 380V Zwiększenie pęcherzyków tlenu w stawie rybnym
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |

