Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
Aeratory o dużej prędkości 50 Hz Długie ramię Aerator z kołem łopatkowym 45 kg
| Przepływ: | 3,5m³/min |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Długość życia: | ≥20 lat |
Aerator do hodowli ryb zasilany energią słoneczną Pompa powietrza do hodowli ryb 500 W
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
| Waga: | 10 kg |
Pływające aeratory powierzchniowe 380V 50HZ do przemysłowego oczyszczania ścieków
| Przepływ: | 2-20m3/godz |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Pływający aerator powierzchniowy |
| Ciśnienie: | 0,2-0,3 MPa |
220 V 30 l/min Pływająca słoneczna pompa wodna 20 kg SS Typ zatapialny
| Średnica wlotu: | 50mm |
|---|---|
| Głowa: | 30m |
| Waga: | 20 kg |
45 kg 3,5 m3 / min Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury 1,5 kW Zasilany energią słoneczną
| Moc: | 1,5kw |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura |
| Długość kabla: | 10 mln |
Napowietrzacz do hodowli ryb ze stali nierdzewnej 304 3M
| Średnica wylotu: | 50mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
Aerator powierzchniowy o niskiej prędkości 750 W 220 V 380 V Aerator powierzchniowy
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Rozpuszczony tlen: | 4,5 (kg/godz.) |
| Paliwo: | Zasilany energią słoneczną |
2.2KW Rolnictwo Energia słoneczna Pompa wodna Przemysłowa pompa wodna ze stali nierdzewnej
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Aplikacja: | Rolnictwo |
| Przepływ: | 30 l/min |
30 m Głowa 50 mm Dia Sunculture Solar 12 v Dc Solarna pompa wodna
| Średnica wlotu: | 50mm |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 50dB |
| Źródło prądu: | Słoneczny |
0,75 kW 380 V Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |

