Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond ] mecz 200 produkty.
55kgs Aerator do hodowli ryb Pływający aerator strumieniowy do pokrycia 4002m2
| Wydajność pompowania: | ≥7200m³/godz |
|---|---|
| Styl reduktora: | Styl robaka |
| Współczynnik redukcji: | 14:1/16:1 |
Koło łopatkowe 1 KM Aerator do hodowli ryb Systemy napowietrzania akwakultury 380v
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
50000h Aerator wirnika fontanny 1450 obr./min Wirnik sprzętu akwakultury 4,5 kg / h
| Prędkość: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Przepływ: | 2,5m3/godz |
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |
30 l / min Pompa wodna energii słonecznej 220 V Dostosowana pompa wodna ze stali nierdzewnej
| Średnica wylotu: | 50mm |
|---|---|
| Głowa: | 30m |
| Źródło prądu: | Słoneczny |
Aerator z kołem łopatkowym 45 kg do akwakultury
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Waga: | 45 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Aerator do akwakultury 2m Solar Paddle Wheel Aerator 20kg Zasilany energią słoneczną
| Przepływ: | 1,2m³/godz |
|---|---|
| Długość życia: | ≥10 lat |
| Głębokość napowietrzania: | 2m |
220V OEM Elektryczny aerator do hodowli ryb 200L / min Elektryczny aerator koła 10kg
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przepływ: | 200 l/min |
Pompa zanurzeniowa do wody słonecznej o średnicy wlotu 50 mm i mocy 1 KM
| Napięcie: | 220 V |
|---|---|
| Średnica wylotu: | 50mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
4 wirniki Aerator koła łopatkowego akwakultury 1,5 kW 380 V Aerator koła łopatkowego Solar
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
230 v Aerator do hodowli ryb Maszyna do akwakultury 1HP 2HP 3HP Aerator z długim ramieniem
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |

