Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
10W Lake Solar Powered Floating Aerator Aerator Urządzenia napowietrzające do hodowli ryb
| Pobór energii: | 10 W |
|---|---|
| Moc: | Słoneczny |
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny, jezioro |
2HP automatyczny aerator udarowy typu pływający aerator powierzchniowy do stawu rybnego
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym 200 W 2,5 m3/min
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Przepływ: | 3000 l/godz |
| Średnica wylotu: | 50mm |
Niski poziom hałasu 60dB Koło wodne Aerator stawu 10 m Kabel Solarny dotleniacz wody
| Długość życia: | ≥20000 godz |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Długość kabla: | 10 mln |
Lakes 2m Energia słoneczna Tlenowa pompa powietrza Zasilany energią słoneczną Aerator do stawu rybnego 10 W
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Moc: | Słoneczny |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym 60 Hz 60 dB 2 m Systemy napowietrzania akwakultury
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
60Hz elektryczny napowietrzacz do stawu napowietrzacz pływający napowietrzacz do stawu słonecznego
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz stawu z kołem wodnym |
|---|---|
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
| Źródło prądu: | Elektryczny |
Akwakultura Wiosło Koło wodne Aerator Staw Ryby Krewetki 2 Wirniki
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
Aerator wirnika 1450 obr./min 20 kg Wysoka zdolność przenoszenia tlenu 1450 obr./min Wirnik pompy fontannowej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Prędkość: | 1450 obr./min |
| Nazwa: | Aerator wirnika sprzętu akwakultury |
Napowietrzacz stawu z krewetkami ściekowymi 1HP Elektryczny 2 wirniki Napowietrzanie w stawach krewetkowych
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |

