Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
2 koła Aerator do krewetek Farma rybna Hodowla krewetek
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
220 V Wirnik Aerator Pompa do stawu Wirnik Niski poziom hałasu 110 V 4,5 kg / h
| Nazwa produktu: | Aerator wirnika |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |
50000h Aerator wirnika fontanny 1450 obr./min Wirnik sprzętu akwakultury 4,5 kg / h
| Prędkość: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Przepływ: | 2,5m3/godz |
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |
1,2 m Pompa powietrza do akwakultury Wirnik pompy do stawu ze stali nierdzewnej
| Prędkość: | 1450 obr./min |
|---|---|
| Zdolność przenoszenia tlenu: | ≥4,5 kg/godz |
| Nazwa produktu: | Aerator wirnika |
Elektryczny napowietrzacz stawu z kołem wodnym 110 V dla lepszej cyrkulacji tlenu
| Przepływ: | 3000 l/godz |
|---|---|
| Długość kabla: | 10 mln |
| Napięcie: | 110V |
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym zasilany energią słoneczną 8kg 20000h
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Przepływ: | 3000 l/godz |
Water Wheel Pond Aerator napowietrzacz fontanny wodnej
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
|---|---|
| Długość kabla: | 10 mln |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
3000L / H 60dB Aerator pompy tlenu zasilany energią słoneczną
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Pobór energii: | 200 W |
| Waga: | 8kg |
Farma krewetek napowietrzacz stawu wiosło koło wodne akwakultura pompa powietrza do hodowli ryb
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
DC48V 1KW Napowietrzacz stawu z kołem wodnym do wiosła słonecznego do stawu z krewetkami
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |

