Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
45 kg 220 V Aerator stawu z kołem wodnym do systemów napowietrzania akwakultury 1,5 kW
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Aerator pompy powietrza SS304 do hodowli ryb Staw 12140m2 do 40468m2
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
Hodowla ryb Staw z krewetkami Aerator Akwakultura Staw z kołem wodnym
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
Aerator do hodowli ryb o średnicy wylotu 50 mm
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
|---|---|
| Przepływ: | 200 l/min |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
60dB System napowietrzania stawu rybnego Aerator stawu rybnego Temperatura pracy od 0 do 40C
| Temperatura pracy: | 0-40 ℃ |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pobór energii: | 500 W |
System napowietrzania stawu słonecznego ze stali nierdzewnej Dotleniacz stawu słonecznego 200 l / min
| Wilgotność robocza: | ≤90% |
|---|---|
| Pobór energii: | 500 W |
| Gwarancja: | 1 rok |
CE 220V FARMA RYBNA PŁYWAJĄCY AERATOR STAWU SŁONECZNEGO DO STAWU RYBNEGO 50MM
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Moc: | Elektryczny |
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
Aerator do hodowli ryb zasilany energią słoneczną Pompa powietrza do hodowli ryb 500 W
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
| Waga: | 10 kg |
Napowietrzacz do hodowli ryb ze stali nierdzewnej 304 3M
| Średnica wylotu: | 50mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną o mocy 1 koni mechanicznych 48v
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |

