Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
2-metrowy aerator do stawu z kołem wodnym 60dB Niski poziom hałasu Koło wiosłowe zasilane energią słoneczną
| Długość życia: | ≥20000 godz |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Objętość powietrza: | 2,5m³/min |
1HP Pond Wheel Paddle Wheel Fontanny Systemy napowietrzania do natlenienia stawu rybnego
| Maksymalne natężenie przepływu powietrza: | 1800 cfm |
|---|---|
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |
| Poziom hałasu: | 60dB |
Akwakultura Koło wodne Napowietrzacz stawu Koło wiosłowe 45AH
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
750W 1450r/min Szybki aerator 50Hz Koło wiosłowe do stawu Długie ramię
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Obszar napowietrzania: | 3000m² |
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
300R / min 1,1kw Pływający aerator powierzchniowy Solar Paddle Wheel Fish Pond Splash Float
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
| Obszar kontrolny (mu): | 4-10 |
220V 1,5kw Farm Pond Long Arm Aerator z kołem łopatkowym do hodowli krewetek Akwakultura
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura |
| Długość życia: | ≥20 lat |
Koło łopatkowe zasilany energią słoneczną dotleniacz DC12V 50m2 napowietrzacz do stawu rybnego
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny, jezioro |
| Napięcie: | DC12V |
0.75KW Aerator do hodowli krewetek Aerator koła wodnego do koła łopatkowego stawu z krewetkami
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
Wirnik 1,2 m Aerator Wirnik koła łopatkowego CE Wysoki przepływ 2,5 m3 / h
| Moc: | 220 V |
|---|---|
| Wydajność energetyczna: | ≥1,5kg/kWh |
| Nazwa produktu: | Aerator wirnika |
110V 220V Elektryczny staw wiosłowy Aerator do stawów i jezior
| HP: | 1 KM |
|---|---|
| Napięcie: | 110 v/220 v/380 v/440 v |
| Waga: | 25 funtów |

