Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
50 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
1hp 0.75KW Aerator koła łopatkowego do akwakultury Aerator
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
1.5KW Aerator z kołem wiosłowym do stawu Sprzęt do napowietrzania hodowli ryb
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
4046m2 do 20234m2 Aerator koła łopatkowego do stawu Hodowla ryb do napowietrzania
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
Dostosowane 1,2 m3 / h Aerator koła łopatkowego słonecznego Pompa powietrza do hodowli ryb 2m
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Przepływ: | 1,2m³/godz |
| Moc: | Słoneczny |
1450r / min SS Aerator z kołem wiosłowym do stawu 700 * 550 * 750 mm
| Nazwa produktu: | Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury |
|---|---|
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
| Aplikacja: | Akwakultura |
ISO9001 1450r/min Aerator koła wiosłowego akwakultury 10 m koło łopatkowe do stawu rybnego
| Obszar napowietrzania: | 3000m² |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury |
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
1,5kW 220V Aerator koła łopatkowego do akwakultury
| Nazwa produktu: | Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V |
| Długość życia: | ≥20 lat |
10W Aerator koła łopatkowego 50db Cicha pompa tlenu zasilana energią słoneczną
| Nazwa: | Solarny aerator koła łopatkowego |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny, jezioro |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
45 kg 3,5 m3 / min Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury 1,5 kW Zasilany energią słoneczną
| Moc: | 1,5kw |
|---|---|
| Aplikacja: | Akwakultura |
| Długość kabla: | 10 mln |

