Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
Lake Solar Paddle Wheel Aerator Stal nierdzewna 50m2 Aerator fontanny do stawu
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Długość życia: | ≥10 lat |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Aerator z kołem łopatkowym 12 V 2 m
| Hałas: | ≤50dB |
|---|---|
| Moc: | Słoneczny |
| Aplikacja: | Akwakultura, staw rybny, jezioro |
2 koła Shrimp Solar Paddle Wheel Aerator Pond Fish Farm Aerator 5000m2
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
Fish Shrimp Zasilany energią słoneczną Aerator koła łopatkowego Farma rybna Pompa powietrza 4 wirniki
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
60dB 60Hz Długie ramię Koło łopatkowe Aerator Koło łopatkowe do stawu 25Lbs
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
|---|---|
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Gwarancja: | 1 rok |
4046m2 do 20234m2 Szybki aerator koła łopatkowego zasilany energią słoneczną 1,25 kg / KWH
| Poziom hałasu: | 60dB |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW |
| Maksymalne natężenie przepływu powietrza: | 1800 cfm |
Aerator koła łopatkowego 0,75 kW Solar 25 funtów do ogrodu wodnego w akwakulturze
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| HP: | 1 KM |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Aerator z kołem łopatkowym 45 kg do akwakultury
| Rozmiar: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Waga: | 45 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
SS201 Staw Akwakultura Koło wiosłowe Aerator Ryby Krewetki Sprzęt do napowietrzania hodowli ryb
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |

