Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ pond paddle wheel aerator ] mecz 125 produkty.
50Hz 220V 500W Pompa napowietrzająca do stawu hodowlanego Hodowla dużych ryb Bubbler do stawu
| Waga: | 10 kg |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | ≤90% |
| Napięcie: | 220 V |
220V OEM Elektryczny aerator do hodowli ryb 200L / min Elektryczny aerator koła 10kg
| Nazwa produktu: | Napowietrzacz do hodowli ryb |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przepływ: | 200 l/min |
10W 50m2 Stal nierdzewna Farm Pond Fountain Wheel Paddle Wheel Aerator słoneczny do stawu rybnego
| Nazwa: | Solarny aerator koła łopatkowego |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Hałas: | ≤50dB |
200W Pływający napowietrzacz stawu Fontanna Koło łopatkowe 2m 110V Elektryczny napowietrzacz dla ryb
| Częstotliwość: | 60 Hz |
|---|---|
| Poziom hałasu: | ≤60 dB |
| Pobór energii: | 200 W |
0.75Kw Pływający aerator do hodowli ryb Elektryczny napowietrzacz do stawu słonecznego do stawu rybnego
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
1800 Cfm Koło wiosłowe Duży aerator do stawu Wysoka prędkość do natlenienia 12140m2 do 40468m2
| Strefa załadunku: | 4046m²-20234m² |
|---|---|
| Zasilacz: | Elektryczny |
| Maksymalna głębokość napowietrzania: | 16 stóp |
2 Wirnik 0,75 kW Koło wodne Aerator Staw 380 V Hodowla ryb Staw Woda
| Nazwa produktu: | napowietrzacze do stawów rybnych |
|---|---|
| Stosowanie: | napowietrzacze do maszyn akwakultury |
| Funkcjonować: | napowietrzacze do stawów rybnych |
220 V Wirnik pompy stawowej Aerator Wysoka wydajność do zastosowań przemysłowych
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Oszczędzanie energii |
|---|---|
| Hałas: | ≤60 dB |
| Waga: | 20 kg |
2,6 KG / H Aerator do hodowli ryb Akwakultura Staw Napowietrzanie koła wiosłowego 1,0 KM
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Rama: | Stal nierdzewna 304 # |
48v 25m3 / H Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną Lake 4 Paddle Wheel 1 Acre Pond Aerator
| Silnik: | Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kontroler: | Kontroler konwersji częstotliwości |
| Materiał: | Tworzywo ABS |

