50 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa SUNOLTA
Numer modelu FCPWA-1.5
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena 2000USD+
Szczegóły pakowania Karton
Czas dostawy 3-15 dzień roboczy
Zasady płatności T/T
Możliwość Supply 60000 ZESTAWÓW/ROK

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Silnik Trwały magnetyczny synchroniczny silnik prądu stałego Kontroler Kontroler konwersji częstotliwości
Rama Stal nierdzewna 304 # Wał Stal nierdzewna 304 #
Platforma PP Wirnik PP
High Light

50Hz napowietrzacz koła wiosłowego do stawu

,

napowietrzacz koła wiosłowego 60Hz

,

napowietrzacz do hodowli ryb SS304

Zostaw wiadomość
opis produktu

Aerator 1 KM Aerator 1 KM Hodowla ryb Aerator akwakultury Koło łopatkowe Areatory Napowietrzanie stawu

 

Cyrkulatory są przeznaczone do przemieszczania dużych ilości wody.Niektóre modele z zasysaniem wstrzykują bąbelki do poruszającej się wody, aby uzyskać zarówno napowietrzanie, jak i cyrkulację.Cyrkulatory mogą być dostępne w modelach pływających i zanurzalnych z silnikami, które obracają śmigła podobne do łodzi pod powierzchnią.Kąt śmigła można regulować w celu dopasowania do głębokości i potrzeb cyrkulacji stawu.Modele zanurzalne można montować na nogach pomostów rybackich, doków dla łodzi, pniaków lub pod pływającymi platformami.Cyrkulatory są szczególnie pomocne w zapobieganiu rozwarstwieniu termicznemu w stawach, co może zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować roczne obroty oraz wtłaczać tlen do głębszych części stawu.

 

Pionowe aeratory pompowe wykorzystują zanurzony silnik i śmigło do podnoszenia kopuły wody na niewielką odległość w powietrze.Podobnie jak fontanny, pompy pionowe są zwykle montowane na pływakach, które można zamocować na miejscu za pomocą drutów lub lin połączonych z urządzeniami kotwiącymi na dnie stawu.Pompy pionowe zapewniają dobre mieszanie powierzchni z dobrą wydajnością napowietrzania.Są opłacalną opcją w dość płytkich stawach, ponieważ mogą działać w płytkiej wodzie, ale jednocześnie napowietrzają tylko wody powierzchniowe i niewielką odległość wokół pompy.Pompy pionowe są dobrym wyborem do płytkich stawów, gdzie głównym problemem jest napowietrzanie powierzchni.Pompy pionowe są zwykle umieszczane centralnie i równomiernie rozmieszczone wokół stawu, aby zapewnić pełne pokrycie natlenionej wody.

 

 

 

 

HP
1 KM
Aerator z kołem łopatkowym
1 KM
Aerator z kołem łopatkowym
1 KM
Aerator z kołem łopatkowym
Moc
0,75 kW
1,5 kW
2,2 kW
Strefa załadunku
4046m²-20234m²
12140m²40468m²
16187m²-48562m²
Wydajność energetyczna
≥1,25 kg (KW.H)
≥1,25 kg (KW.H)
≥1,5 kg (KW.H)
Pojemność tlenu
≥1,6 kg/godz
≥2,6 kg/godz
≥3,6 kg/godz
Napięcie
110 v/220 v/380 v/440 v
110 v/220 v/380 v/440 v
110 v/220 v/380 v/440 v
Faza
Jednofazowy / trójfazowy
Jednofazowy / trójfazowy
Jednofazowy / trójfazowy
HZ
50 Hz/60 Hz
50 Hz/60 Hz
50 Hz/60 Hz
Jeden 20-stopowy
85 zestawów
70 zestawów
66 zestawów

 

 

cechy produktu
● Łatwy w użyciu: tak długo, jak pompa jest włożona do wody i podłączona do źródła zasilania, może zacząć pompować wodę, nie ma potrzeby portu, nie boi się deszczu, nie ogranicza zbierania kurzu, niewielka waga i niezwykle wygodny do przenoszenia.
● Oszczędność energii i energii elektrycznej: Zmień wysokość ssania na ciśnieniową wysokość podnoszenia wody, bez względu na specyfikację i model, wlot wody jest zawsze 25-50 cm poniżej powierzchni wody i zawsze znajduje się w najlepszej pozycji ssania, co nie tylko skraca rurociąg, ale także nie wymaga instalowania zaworu dennego, dzięki czemu może oszczędzać energię.Elektryczność.
● Długa żywotność: na uszczelnienie wału pompy pływającej nie wpływa sedymentacja na dnie wody, nie ma głębokiego ciśnienia wody i nie można zanurzyć się w błocie, więc żywotność wału jest długa.
● Zwiększenie wzrostu upraw: Ponieważ woda na powierzchni rzeki zasysana przez pompę pływającą jest wyższa niż temperatura wody na dnie rzeki, jest to korzystne dla wzrostu upraw, takich jak ryż.Biorąc za przykład ryż, wydajność na mu wczesnego ryżu można ogólnie poprawić w porównaniu z grupą kontrolną.

Aerator z kołem wodnym został opracowany przez naszą firmę w oparciu o najnowsze, popularne modele międzynarodowe i dokonał przełomowych ulepszeń w mechanizmie przekładni.


● Zastosuj przekładnie stożkowe w kształcie łuku zamiast ślimaka turbiny, oszczędność energii i wysoką wydajność, ponad 20% oszczędności energii niż tradycyjne modele.
● Zakrzywiona przekładnia stożkowa wykonana jest ze stali stopowej chromowo-manganowo-tytanowej, powierzchnia jest węgloazotowana, o wysokiej twardości i długiej żywotności.
● Zastosuj uszczelnienie mechaniczne, aby nie dopuścić do zanieczyszczenia spowodowanego wyciekiem oleju.
● Zdjęcia ochronne są zainstalowane wewnątrz silnika, aby uniknąć przypadkowego przepalenia silnika.
● Cała maszyna wykonana jest z plastikowego pontonu, nylonowego wirnika, wału i wspornika ze stali nierdzewnej.

 

Aerator Waterwheel ma wszechstronną funkcję natleniania, mieszania i eksplozji powietrza.Jest to obecnie najczęściej używany oksygenator, którego roczna wartość produkcji wynosi około 150 000 jednostek.Jego zdolność do natleniania i wydajność dynamiczna są lepsze niż w innych modelach, ale hałas podczas pracy jest większy i jest zwykle używany do hodowli stawów o głębokości większej niż 1 metr.

 

 

Zalety:
1. Przekładnie stożkowe łukowate są stosowane zamiast przekładni ślimakowych, oszczędzając w ten sposób energię przy wysokiej wydajności i oszczędzając ponad 20% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

2. Koło zębate o łukowatym stożku jest wykonane ze stali stopowej chromowo-manganowo-tytanowej z węgloazotowaniem na powierzchni, co zwiększa sztywność i zapewnia dłuższą żywotność.

3. Uszczelnienie mechaniczne służy do zapewnienia braku zanieczyszczenia spowodowanego wyciekiem oleju.

4. Zabezpieczenie jest zainstalowane wewnątrz maszyny, aby uniknąć przypadkowego spalenia silnika.

5. Wysoka wydajność przenoszenia tlenu przy 2,6 kg O2/h.

6. Miej dobrą cyrkulację prądu wodnego jako tworzenie fali wodnej o dużej powierzchni.

7. Łatwy asortyment, obsługa i konserwacja
8. Trwała żywotność.

50 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304 050 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304 150 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304 250 Hz 60 Hz Aerator do stawu i koła łopatkowego Aerator do hodowli ryb SS304 3

 

Często zadawane pytania

Q1.Jesteś producentem lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy producentem.

Q2.Jakie są główne produkty Twojej firmy?
Odp .: Nasza firma specjalizuje się w rodzajach napowietrzaczy do stawów rybnych i stawów z krewetkami, takich jak napowietrzacz z kołem łopatkowym.

Q3.Jakie jest MOQ dla Twojej produkcji?
Odp .: BRAK MOQ.

Q4.Jaki jest czas realizacji?
Zwykle około 15 dni-20 dni, jeśli duża ilość, sprawdzi linię produkcyjną i ustali harmonogram.

Pytanie 5.Jaki jest twój termin płatności?
Odp .: 30% T / T z góry, reszta spłaca się przed dostawą.

Q6.Gdzie jest twój port załadunkowy?
Odp .: Ningbo lub port w Chinach jako twoje wymagania.