Wszystkie produkty
-
Aerator z kołem łopatkowym do stawu
-
Aerator z kołem łopatkowym do akwakultury
-
Solarny aerator koła łopatkowego
-
Napowietrzacz stawu z kołem wodnym
-
Napowietrzacz do hodowli ryb
-
Pływający aerator powierzchniowy
-
Aerator wirnika
-
Pompa wodna do stawu rybnego
-
Aerator powierzchniowy zasilany energią słoneczną
-
Pompa wodna energii słonecznej
-
Dotleniacz do stawu rybnego
-
Napowietrzacz udarowy
słowa kluczowe [ a rateur de roue de palette d tang ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "a rateur de roue de palette d tang" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Solar Pond Aerobic Surge Aerator Pływające aeratory lagunowe 55 kg 1,35 kg / h
| Moc wejściowa | 1,5kw |
|---|---|
| Wydajność energetyczna | 2,4kg/(kw·h) |
| Waga | 55 kg |
| Prędkość wirnika | 34 obr./min |
70M Surge Aerator Host Miedź 304 # SS 3PH Napowietrzanie stawu ściekowego
| Prędkość wirnika | 34 obr./min |
|---|---|
| Współczynnik redukcji | 14:1/16:1 |
| Styl reduktora | Styl robaka |
| Waga | 55 kg |
55kgs Aerator do hodowli ryb Pływający aerator strumieniowy do pokrycia 4002m2
| Wydajność pompowania | ≥7200m³/godz |
|---|---|
| Styl reduktora | Styl robaka |
| Współczynnik redukcji | 14:1/16:1 |
| Zdolność aerobowa | ≥1,35kg/godz |
1.5kw staw rybny zasilany energią słoneczną dotleniacz stawu aerator bąbelkowy do stawu
| Stężenie tlenu | 90% |
|---|---|
| Materiał | ABS |
| Zasilacz | AC/DC |
| Długość kabla | 5M |
AC DC Napowietrzacz do stawu rybnego Napowietrzacz do stawu rybnego 5 m 10 W 2,5 l/min
| Zasilacz | AC/DC |
|---|---|
| Stężenie tlenu | 90% |
| Waga | 1,5 kg |
| Rozmiar | 25x15x20cm |
25x15x20cm Aerator do stawu rybnego 50dB Zasilany energią słoneczną dotleniacz do stawu
| Natężenie przepływu powietrza | 2,5 l/min |
|---|---|
| Poziom hałasu | <50dB |
| Pobór energii | 10 W |
| Gwarancja | 1 rok |
2,5 l / min Dotleniacz stawu rybnego Wirnik stawu 25 X 15 X 20 cm
| Natężenie przepływu powietrza | 2,5 l/min |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Pobór energii | 10 W |
| Zasilacz | AC/DC |
1,5 kg pływający dotleniacz słoneczny do stawu rybnego z krewetkami
| Natężenie przepływu powietrza | 2,5 l/min |
|---|---|
| Aplikacja | Staw rybny |
| Pobór energii | 10 W |
| Stężenie tlenu | 90% |

